Představení POWER BALANCE™

V roce 2006 měli dva bratři, vělcí fandové do sportu a dalších pohybových aktivit nápad. Spojit filozofii východního světa s vědou světa západního a tak své úsilí věnovali vývoji produktu, který by přinesl každému něco navíc – ať už profesionálům tak i rekreačním sportovcům. Cílem bylo, aby každý sportovec maximalizoval svůj potenciál a žil svůj život naplno. Po pár letech usilovného vývoje vznikl balanční náramek a firma s názvem Power Balance. Zakladateli jsou Troy and Josh Rodarmel, kteří tak předefinovali trh doplňkových sportovních potřeb. Tento náramek se stal okamžitě po představení hitem nejen v USA, ale i jinde ve světě. Originální technologie je zabudována do všech Power Balance produktů přičemž vrcholoví sportovci, věnující se rozličným sportům napříč sportovním světem, mají jedno společné – všichni věří Power Balance produktům.

TECHNOLOGIE POWER BALANCE

Produkty Power Balance využívají speciální hologramy, které jsou umístěné v každém z nich. Tyto hologramy působí na energetické pole člověka a uvádějí ho do rovnováhy a lepší kondice. Power Balance kontroluje přirozenou energii člověka a tím zlepší Vaše výkony. Náramek či jiný produkt Power Balance naše tělo dostane do energetické rovnováhy, díky čemuž se naše tělo lépe brání různým výkyvům energie. Tyto výkyvy způsobují různé přístroje, ať se již bavíme o počítačích, televizích, mobilech a dalších přístrojích, které nás každodenně obklopují, nebo také chemikálie v potravinách, ovzduší a další toxické vlivy. Toto vše způsobuje, že se naše tělo necítí dobře a my trpíme bolestmi hlavy, únavou... Náramky a další produkty Power Balance vám pomohou udržovat přirozenou rovnováhu a pomohou vám zbavit se těchto problémů.

POZOR NA PADĚLKY POWER BALANCE

Na internetu je mnoho článků a videí o tom, jak Power Balance vlastně nefunguje. Problémem je, že lidé, kteří tyto recenze/články píší, náramek Power Balance nikdy neměli v ruce. Náramky pod názvem Power Balance se na internetu prodávají od 50 do cca 700 Kč, ale pozor, nejedná se o oficiální produkty Power Balance – viz například článek:
iDNES.cz - Podvodníci mají nový hit, zaplavují Česko falešnými módními náramky
a nebo také článek na našem webu:
Originál vs. napodobeniny Power Balance™

Nenechte se napálit lidmi, kteří dovezou náramky z Číny nebo Hong Kongu a budou se je snažit za 300 Kč prodat. Doporučená prodejní cena cena pravých náramků pro autorizované prodejce je kolem 890 Kč, proto ty pravé můžete zakoupit cca od 600 Kč výše a nikdo z prodejců nemá důvod prodávat ty pravé a funkční Power Balance náramky levněji. U nižších cen je téměř 100% jistota zakoupení falzifikátu! Tak zkuste nepatřit mezi ty, kteří mají pouze falzifikáty, podporují podvodníky a vyzkoušejte originální produkty Power Balance doporučované mnoha světoznámými sportovci i hvězdami.