Originál vs. napodobeniny Power Balance™

Tato stránka slouží klientům k porovnání pravých produktů americké firmy Power Balance a napodobenin z Asie!

Produkty:

V ČR naleznete snad na každém druhém e-shopu, slevovém serveru apod produkty pod názvem Power Balance. Bohužel, tyto produkty jsou pouze napodobeniny, je to vlastně stejné, jako když si koupíte tričko Nike na vietnamské tržnici. Tyto náramky nemají v sobě naprogramované hologramy, které dělají tento produkt tak jedinečný a proč si ho miliony lidí po celém světě opakovaně kupují. Originální produkty se prodávají od 600 Kč, za cenu, doporučenou výrobcem, které se oficiální prodejci drží!

Pravost produktu ověříte pomocí kódu na zadní straně krabičky! K tomuto kroku se výrobce uchýlil poté, co jeho náramky a jiné produkty začali padělatelé po celém světě kopírovat. Naše produkty si můžete také prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně: Radčina 497/22, Praha 6.

Pokud zakoupíte padělek produktu Power Balance přes internet, pak jej máte právo do 14 dnů od obdržení zboží vrátit bez udání důvodu! Proč byste měli nosit náhražky z nepříjemné gumy, když můžete mít originál?

Zkuste naše pravé a originální produkty Power Balance se 100% zárukou kvality, záruky a dalších. Jsme firma působící v několika odvětvích již mnoho let a proto můžeme klientům zaručit 100% servis a kvalitu služeb!

Rozdíly originál vs. padělek:

Prvním rozdílem je materiál produktu - originál je ze 100% nezávadného silikonu, barvy jsou stálé, kvalitní. Dalších rozdílů si můžete všimnout na krabičce a barvě produktu, stejně tak ve velikosti a rozdělení písma na náramcích.

Originální produkty Power Balance jsou dodávány v balení, které má na zadní straně uveden speciální kód, pomocí kterého si můžete pravost ověřit na internetu: http://verify.yottamark.com/ - tam zapíšete kód a ihned zjistíte, zda vlastníte originální produkt Power Balance.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je nahoře.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál má na krabičce speciální kód pro ověření autenticity.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je vlevo, napodobenina vpravo.

Originální vs. fake Power Balance produkty Originál je vlevo, napodobenina vpravo.

Originální vs. fake Power Balance produkty Rozdíly u produktu jsou zejména v materiálu.

Originální vs. fake Power Balance produkty