ČASTÉ DOTAZY POWER BALANCE™

Kdo je Power Balance?

Power Balance je americká firma, vyrábějící produkty určené pro sportovně založené lidi, kteří se věnují spotu profesionálně i rekreačně. Tyto produkty obsahují hologramy, které by měly působit na Vaši rovnováhu, sílu a energii a také zdraví. Tato firma má miliony spokojených zákazníků a také spousty vrcholových sportovců, věřících v sílu Power Balance.

Kde se produkty programují?

Power Balance produkty jsou programovány v USA.

Jak dlouho produkty Power Balance fungují?

Produkty Power Balance fungují navždy, nemají omezenou životnost. Výjimkou je mechanické poškození produktu.

Rozdíl mezi originálem a fake?

Power Balance náramky a ostatní Power Balance produkty působí na laika totožně, ale není to tak viz http://www.powerbalance.cz/original-vs-fake-napodobeniny/

Mohou se náramky Power Balance namočit?

Ano, není problém s tím je mít neustále na sobě, klidně i ve vodě a využívat je po 24 hodin.

Na koho Power Balance produkty působí?

Miliony lidí na světě tyto produkty využívá každý den. Jedná se nejen o vrcholové sportovce a známé osobnosti (David Beckham, Victorie Beckham, Kate Middleton, Gerard Butler, P. Diddy, Lindsay Davenport, Roman Šebrle a mnoho dalších), ale také mnoho rekreačních sportovců. Mnoho lidí tyto produkty nosí protože se jedná o stylový doplněk. Na každého působí jiným způsobem, neexistují testy, jak jeho funkčnost dokázat (Jak chcete dokázat lepší pocit?), ale zkušenosti jsou nejlepšími testy. Vy jej můžete vyzkoušet a pokud byste nebyli spokojeni, dle zákona máte možnost jej do 14 dnů bez udání důvodů vrátit a dostat své peníze zpět! Proto neváhejte a zkuste naše produkty Power Balance.

Kolik produktů mám nosit na sobě?
Více produktů Power Balance neznamená lepší výkony, bohatě Vám stačí jeden. Power Balance funguje v souladu s Vaším tělem a proto nemá vliv to kde jej nosíte a kolik jich máte. Výjimkou ale nejsou lidé, kteří nosí i více produktů.

Zasíláte také na Slovensko?

Ano, je možné zaslat produkty PB i na Slovensko - dopravné 7 EUR.

Způsob platby a převzetí produktů:

Produkty Power Balance je možné objednat přes náš e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Platba je možná převodem na účet, dále na dobírku.

Jaká je obvyklá dodací lhůta?

Zboží, které je na skladě dodáváme do 24 - 48 hodin po objednání službou PPL nebo Českou poštou.

Jaká je záruka produktů Power Balance?

Na produkty Power Balance je poskytovaná záruka 24 měsíců od data prodeje. Záruka zaniká v případě, že vada byla způsobena mechanickým poškozením, standardním opotřebením nebo skladováním v nevhodných podmínkách.